Yuvam Elektrik 1996 dan günümüze kadar elektrik sektörünün öncü isimlerinden olmuştur. 26 yıllık bilgi, tecrübeyle emin adımlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu taşımaktayız.

Yuvam elektrik ailesi olarak hizmet politikamız siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermektir. Bu hizmeti müşterilerimize uygun fiyat politikası, güvenilir hizmet ile en iyisi için en titiz çalışmaları yapıyoruz.

Yuvam elektrik ailesi siz müşterilerimiz talepleri doğrultusunda elektrik projesi, elektrik tadilat ve elektrik arızalarınızda, fiyat-fayda dengesi gözeterek tüm işlerimiz için uygulama garantisi veriyoruz. Uzman ve deneyimli ekimizle kaliteli işler çıkararak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Yuvam elektrik sizlere en yakın elektrikçi olarak İstanbul ‘un tüm semtlerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

  • Avrupa Yakası Hizmet Bölgeleri
  • #Bağcılar, #Bayrampaşa, #Beyoğlu, #Esenler, #Gaziosmanpaşa, #Şişli, #Arnavutköy, #Bahçelievler, #Beşiktaş
  • #Büyükçekmece, #Esenyurt, #Güngören, #Küçükçekmece, #Sarıyer, #Bakırköy, #Çatalca, #Eyüpsultan, #Silivri, #Zeytinburnu, #Avcılar, #Başakşehir, #Beylikdüzü, #Fatih, #Kağıthane.

Misyonumuz

Elektrik arıza, tadilat,malzeme ve montaj hizmetlerini yüksek kalite hızlı servis en düşük toplam maliyetle siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Vizyonumuz

Gerekli yetki belgelerine sahip genç dinamik kadrosuyla, en zorlu işlerinizde hızlı ve kaliteli hizmet sunan, güvenilir iş ve çözüm ortağınız .

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yuvam ElektrikKısaca Hakkımızda
Biz Yılların Verdiği Tecrübeyle Sizlere Hizmet Vermenin Mutluluğunu Yaşıyoruz.
Biz ekip olarak 7/24 her daim ulaşabileceğiniz ve en uygun, en kaliteli hizmeti alabileceğiniz bir ekibiz.
Bize Ulaşınİletişim Bilgilerimiz
Aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]